Menu
Your Cart

Bayilik

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Bayilik başvurusunda bulunabilmek için almak istediğiniz bayilik türündekı başvuru yap butonuna tıklayarak bayilik ücretini ödeyin. Daha sonra Bayilik sözleşmesini indirerek gerekli alanları doldurduktan sonra sözleşmeyi imzalayıp bilgi@dijitalofis.net mail adresimize göndermeniz gerekmektedir.

Web Tasarım,Yazılım,Bilişim, Grafik, Reklamcılık ve Benzeri işlerle uğraşan kişi ve kurumlara bayilik verilmektedir.

Bayilik başvurusunda ödediğiniz tutar hesabınıza kredi olarak eklenmektedir ve alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Bayilik Avantajları

Bayilik Avantajları

Web paketlerimizi tek sefer ödemeli olarak satın alabilirsiniz.Aynı domainde ömür boyu kullanım imkanı. Kendi Sunucunuzda dosyaları barındırabilirsiniz.

Başvuru yaptığınız bayi paketi üyeliğinize tanımlandığında bayi paketinde belirtilen indirim oranı ile alışveriş yaparsınız.

Bayilik Statüsü paketlerimiz için ödediğiniz ücret hesabınıza kredi olarak yüklenir ve alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Kullanım Süresi

Bayilik statüsü 12 ay (1 yıl) sonra hangi statüde olursanız olun üyeliğiniz otomatik olarak basic bayi statüsüne geçiş yapar. Bayilik sürenizin bitmesine 20 gün kaldığında belirli aralıklarla sms ve mail ile bayilk paketinizi yenilemeniz için mesaj gönderilir.

Bayilik paketinizi yenileyerek veya daha sonra tekrardan bayilik paketlerimizden satın alarak üyelik statünüzü yükseltebilirsiniz.

Bayilik paketi için ödediğiniz ücretin faturası kesilecektir, bu nedenle kredilerinizle satın aldığınız web paketleri için ayrıca tekrar fatura kesilmez.

Bayilik Kullanım Süresi
Bilmeniz Gerekenler

Bilmeniz Gerekenler

Sitemizdeki Ürünleri (demoincele.com) sitemizden linklerini kullanarak kendi web sitenizde demo olarak yayınlayabilirsiniz.

Bayilik aldıktan sonra paketlerimizi, webmaster sitelerinde ve forum sitelerinde satamazsınız.Paketlerimizin satışını yaparken ofisimo.com sitemizdeki fiyatların altında satamazsınız.

Dijitalofis.net sitemizdeki fiyatlarla aynı veya yakın fiyattan satış yapan bayilerimiz Kendi müşterilerine paketlerimizi yıllık yenilemeli olarak satacaklardır.

Bu satış modelinde sizlerde yıllık kazanç döngüsüne girmiş olursunuz ve İşlerinizi daha ileriye taşımanızda faydalı olacaktır.

Dijital Ofis önceden haber vermeksizin bayilik şartlarını ve fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.